Bejelentkezés

Friss hozzászólások

Une calculatrice, ou calculette, est une machine concue pour simplifier, et fiabiliser, des operations de calculs.
Nyomtatóbarát változatPDF változat
Csodafutam társasjáték

A homoludens.hu Egyesület közreműködésével elkészült a Végtaghiányos Gyermekekért Alapítvány új társasjátéka, a "Csodafutam".

A Végtaghiányos Gyermekekért Alapítvány ezzel folytatja edukatív munkáját, mellyel iskolákba viszi majd el a Csodafutam társasjátékot egy szemléletformáló előadás keretében.

A Csodafutam egy kooperatív játék, amelyben csapatmunkával juthatnak ki a játékosok az iskolából hogy kezdődhessen a piknik a játszótéren.

Zsófinak és barátainak nem csak az adottságaik különbözőek – hisz hiányozhat a kezük vagy akár a lábuk, lehetnek szemüvegesek vagy dundibbak, esetleg más ruhákban járnak, mint a többség, sokféle társaság ez, – de a céljuk is lehet más. Mégis együtt kell mozogniuk, egymásra figyelve és egymást segítve kell kiérnie minden csapattársnak a játszótérre, hogy élvezhessék a kicsengetést, a jó időt és a piknikezést.
A Csodafutam társasjáték 4 nehézségi szintű játéklapot tartalmaz, ami lehetővé teszi, hogy kisebbek és nagyobbak is élvezzék a játékot

A játékot 5 éves kor fölött ajánljuk, 15-20 perc egy-egy menet játékideje és 2-5 fő játszhatja.

A játék Lencsés Ákos ötlete alapján, Radnóti Blanka illusztrációival készült.

Játékkategória: 
pedagógia
Játékkategória: 
társasági játék
Játékosok viszonya: 
játék a játékért
Társasági játékok csoport: 
sportszerű
Aktivitás: 
mérsékelt
Játék helyszíne: 
szobában
Szabályok bonyolultsága: 
könnyű
Életkor min.: 
5
Játékidő: 
15
Létszám min.: 
2
Létszám max.: 
5